DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizin Kültür ve Turizm Değerleri Travel Türkiye İzmir Fuarında Tanıtılacak...

Travel Türkiye İzmir.jpg

Düzce Bu Yıl 13.’sü 5-7 Aralık 2019 Tarihlerinde Gerçekleştirilecek Olan Travel Türkiye İzmir Fuar ve Kongresine Katılıyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen ziyaretçileri İzmir’de buluşturan Travel Türkiye İzmir Fuar ve Kongresi, bu yıl da turizm sektörünü bir araya getiriyor. 5-7 Aralık 2019 tarihlerinde düzenlenecek 13. Travel Türkiye İzmir Fuar ve Kongresi; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığıyla, Fuar İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Tüm sektör bileşenlerinin buluşma noktası olan Travel Türkiye İzmir Fuar ve Kongresine, Batı Karadeniz Kalkınma Birliği BAKAB koordinasyonunda,  Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Düzce Belediye Başkanlığı ortak katılım sağlayacak olup, İlimizin standı A Holü C 202’de yer alacaktır.

Travel Türkiye İzmir Fuarı her yıl artan katılımlarla büyümeye, katılımcılarına fırsatlar sunmaya ve dünya turizm sektöründe bilinirliliğini artırmaya devam etmektedir. Yurt dışı trendlerini takip ederek gelişen ve büyüyen fuarda her yıl yeni konseptler geliştirerek sektörün ihtiyaçlarına göre yeni özel bölümler oluşturulmaktadır.

Fuar, yeni işbirliği anlaşmaları, marka bilinirliği yaratılması ve güçlendirilmesi, yeni ürün ve hizmetlerin lansmanı, ulusal ve uluslararası turizm uzmanları ile bilgi alışverişi, yurtdışından davet edilen satın almacılarla yapılacak B2B görüşmeleri, Müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi, Yeni seyahat eğilimlerinin ve tatil destinasyonlarının tanıtımı açısından önem arz etmektedir.