DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Turizm Çalışma Grubu Faaliyetleri ve Travel Türkiye İzmir Dijital Fuarı Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi...

Düzce Vali Yardımcısı Sayın Süleyman Hürrem AKSOY’un Başkanlığında, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, İlimizde bulunan konaklama tesisleri yetkililerine yönelik, “Düzce Turizm Çalışma Grubu” faaliyetleri ve 25-27 Şubat 2021 tarihlerinde 14.’sü gerçekleştirilecek olan “Travel Türkiye İzmir Dijital Fuarı” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. 

15 Şubat 2021 Pazartesi günü Valilik konferans salonunda düzenlenen toplantıda; 
“2021 Düzce Turizm Yılı”nın amacına uygun olarak gerçekleştirilmesi, ilimizin tüm potansiyelinin bir bütünlük içerisinde harekete geçirilmesi, tüm kesimlerin imkânlarını turizm hedefine yöneltmesi, iş birliğinin en üst düzeye çıkartılması, yıl içerisinde yapılacak faaliyetlerin planlaması, uygulanması ve koordinasyonunun sağlanması amaçlarıyla oluşturulan Turizm Çalışma Grubu faaliyetleri ve 25-27 Şubat 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 14. Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı hakkında katılımcılara bilgi verildi.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen olan Travel Türkiye İzmir Turizm Fuarı, içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve sektör talebine istinaden, İZFAŞ’ın kendi dijital altyapısı ile sadece sanal olarak düzenlenecek olup dünya çapındaki dijital fuarlar arasındaki yerini alacaktır.

Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak olan 14.Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı, Şubat ayında dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini aynı ortamda buluşturacak dijital bir platform haline gelecek ve Türkiye’de turizm fuarları açısından yeni bir dönemi başlatacak.