DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce'nin Turizm Trendleri Travel Türkiye İzmir Digital Fuarında...

DÜZCE’nin Turizm Trendleri Ülkemizin Turizm Sektöründeki İlk Sanal Fuarında Yerini Alıyor.

 

İlimizin tarihi, kültürel ve doğal değerlerini 25-27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan 14. Travel Türkiye İzmir Digital Platformunda Keşfedin…

https://ttidigital.izfas.com.tr/tr adresine ziyaretçi girişi yaparak A Holü Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü digital standını ziyaret edebilirsiniz. Digital platform 24 saat ziyaret edilebilirken, ziyaretçilerle birebir ve online görüşmeler 10.00 ile 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

WhatsApp Image 2021-02-23 at 18.08.13.jpeg

Düzce’de 2021 yılının turizm yılı ilan edilmesinden hareketle, turizm sektöründe bir ilk olan Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı’na katılım sağlanacak olup, yeni dönem global turizm trendleri arasında; ilimizin tarihi, kültürel ve turistik değerleri digital platformda tanıtılacak.

T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde İZFAŞ ve TÜRSAB Fuarcılık işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen olan Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı, içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve sektör talebine istinaden  İZFAŞ’ın kendi dijital altyapısı ile sadece sanal olarak düzenlenecek ve dünya çapındaki dijital fuarlar arasındaki yerini alacak.

Düzce’nin de yer alacağı 14. Travel Türkiye İzmir Dijital Fuarı, Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 25-27 Şubat 2021 tarihlerinde ttidigital.izfas.com.tr adresinde düzenlenecek olan fuar, bu yıl ilk kez Türkiye ve dünya turizm profesyonellerini sanal platformunda ağırlayacak.

Türkiye’de turizm sektörünün ilk sanal fuarı olacak olan 14.Travel Türkiye İzmir Digital Fuarı, dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini aynı ortamda buluşturacak dijital bir platform haline gelecek ve Türkiye’de turizm fuarları açısından yeni bir dönemi başlatacak.

Dijital platform, ziyaretçilerin basit ve kolayca anlaşılabilir yapısıyla, kişisel bilgisayarlardan, tabletten veya cep telefonundan rahatlıkla erişim ve kullanım imkânı sağlarken, randevulaşma ve görüşme yapabilecekleri verimli ve gerçekçi bir fuar ortamı yaratacak.

Dünyanın dört bir yanından fuarı ziyaret edecek Hosted Buyer’lar ve tüm katılımcılar ile platform üzerinden randevu oluşturup görüntülü B2B görüşmeler sağlayıp yeni iş bağlantıları kurulabilecek.

 Sanal Stantları Ziyaret Edin…

Tek bir oturum açma ile yüzlerce katılımcının sanal standını ziyaret edebilir, paradan, zamandan ve enerjiden tasarruf ederek, istediğiniz zaman digital fuarı gezerek deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca, sanal stantlardaki video, broşür vb. tanıtım materyallerine ulaşabilir, stantta listelenen ürünlere ilginizi göstererek, katılımcılardan anında bildirim alabilirsiniz.

Çevrimiçi Görüşmeler Yapın…

Sohbet özelliğini kullanarak katılımcılarla çevrimiçi olarak buluşabilir, ilgilendiğiniz katılımcılarla sohbet alanı rezerve ederek, rezerve edilmiş oturumunuz sırasında ilgililerle canlı olarak etkileşim kurabilirsiniz.

Digital Etkinliklere Katılın…

Dijital dünyanın farklı yerlerinden katılım sağlayan destinasyonların ülke sunumlarına, online seminerlere, sergiler vb. etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.