DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

"DÜZCE TURİZM ÇALIŞTAYI" Düzce İl Kültür ve Turizm Müdür V. Sabahattin Parlak'ın Teşekkür Konuşmasıyla Tamamlandı...

Valiliğimiz Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda 2-3 Eylül 2021 Tarihlerinde Gerçekleştirilen "Düzce Turizm Çalıştayı" Düzce İl Kültür ve Turizm Müdür V. Sabahattin PARLAK'ın Teşekkür Konuşmasıyla Tamamlandı.Düzce Valiliği'nin proje ortağı olduğu "Karadeniz Havzası Sınır Ötesi İş Birliği Programı" çerçevesinde hibelendirilen “Karadeniz Havzasında Sürdürülebilir Kültür Turizminin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, Valiliğimiz Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Koordinasyonunda, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdür V. Sabahattin PARLAK'ın Başkanlığında 2-3 Eylül 2021 tarihlerinde düzenlenen  “Düzce Turizm Çalıştayı” ilgili kurum/kuruluş ve STK'ların katılımlarıyla gerçekleştirildi.

“Düzce’deki Tarih, Kültür ve Doğal Güzelliklerin Tanıtımı”, “Turizm İşletmelerinin İlimiz Turizminin Gelişmesindeki Rolü ve Katkıları”, El Sanatlarının İlimiz Turizminin Gelişmesindeki Rolü ve Katkıları” ile Yöresel Ürünlerin İlimiz Turizmine Katkıları ve Geliştirilmesi” konu başlıkları, 
kendi alanlarında uzmanlaşmış 90 katılımcı ile değerlendirilerek ilgili masa başkanları tarafından sonuç raporunun sunumlarıyla tamamlandı.

Valiliğimiz ve Müdürlüğümüz adına "Düzce Turizm Çalıştayı" nın kapanış konuşmasını yapan Düzce İl Kültür ve Turizm Müdür V. Sabahattin PARLAK,  yapmış olduğu konuşmasında; katılımcıların her birine büyük bir motivasyon ve özveriyle verdikleri destek için teşekkür ederek, aynı zamanda bu çalışmaların ulusal ve uluslararası ölçekte "Düzce Turizm Çalıştayının" alt yapı hazırlık çalışmaları olduğu ifadelerinde bulundu.

Ekran Görüntüsü (99).png

IMG_20210903_145244.jpg

DSC_8194.JPG