DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Kasım Düzce depreminin 22. Yılı Anma etkinlikleri çerçevesinde İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU İlimizi ziyaret etti.

12 Kasım Düzce depreminin 22. Yılı Anma etkinlikleri çerçevesindeİçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Düzce Valiliği koordinasyonunda kurulan Düzce Kadın Emeği Merkezi'ni ziyaret etti.

Anma etkinlikleri kapsamında  kente gelen ve bir dizi ziyarette bulunan Sayın SOYLU, Müdürlüğümüzce Düzce Kadın Emeği Merkezi’nde hazırlanan Düzce tanıtım standını ziyaret ederek, İlimizin turizm potansiyellerinin görsellerinin yer aldığı resim sergisini ve Somut Olmayan Kültürel Miras taşıyıcılarımızdan tespih ve sepet örücüsü sanatçılarının ürünlerinin sergilendiği stantları ziyaret ederek sanatçılarımızla sohbet etti.

Düzce standını ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK tarafından karşılandı.  Ziyarette Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe KEŞİR, Düzce Valisi Cevdet Atay, 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk ÖZLÜ ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin de yer aldı.

Düzce Kadın Emeği Merkezi_3.jpg5.jpg6.jpg