DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Profesyonel Turist Rehberleri Düzce'de...

İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK, İlimizin turistik alanlarının tanıtılması kapsamında düzenlenen Düzce tanıtım gezisine katılan Ankara Turist Rehberleri Odası üyelerini Hızel Otelde karşıladı…

İlimizin tanıtılmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Müdürlüğümüz ve OturButur Seyahat Acentesi işbirliğiyle, Ankara Turist Rehberleri Odası üyelerine yönelik 17-18 Ocak 2022 tarihlerini kapsayan iki günlük Düzce tanıtım gezisi düzenlendi.

Tanıtım gezisinin ilk günü, Efteni Gölü, Güzeldere ve Aydınpınar Şelaleleri Tabiat Parkları, Gölyaka Kültür Park, Konuralp Müzesi ve Prusias ad Hypium Antik Kenti Antik Tiyatrosuna gerçekleştirilirken, ikinci günü Akçakoca İlçemizde bulunan turistik alanlara düzenlenecek.

Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem YÜCEL başkanlığında Düzce’ye gelen Profesyonel tur rehberlerini, İl Müdürümüz Sebahattin PARLAK Hızel Otelde karşıladı. İlimizin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerinin tanıtılması amacıyla gerçekleşen tanıtım gezisine katılan turist rehberlerini çiçeklerle karşılayan İl Müdürümüz, Düzce’nin turizmine katkı sağlayan Ankara Turist Rehberleri Odasına teşekkür etti.

Gerçekleşecek tüm organizasyonlara destek olmaya hazır olduklarını belirten İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK, Düzce’ye gelen her kültür turunun hem tanıtım hem de ekonomik anlamda kendileri için büyük önem taşıdığının altını çizdi. Ankara Turist Rehberleri Odası Başkanı Fehmi Cem Yücel de kendilerini en güzel şekilde karşılayan ve misafir eden İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne teşekkür etti.