Düzce’nin panoramik görüntüsünün en iyi izlendiği alanlardan biri olan ve önemli turizm destinasyonları üzerinde bulunan Toptepe’de yapılması planlanan cam seyir terası projesi kapsamında, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sabahattin PARLAK ve Toptepe Tesisleri sahibi Tahsin ALTUN, iyi örnekleri yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere Kocaeli Kartepe’de bulunan “Ayrı Gezegen” adlı cam seyir terasına ziyarette bulundular.
![43711b71-e591-4866-b326-406682c16104.jpg 43711b71-e591-4866-b326-406682c16104.jpg](/Resim/386957,43711b71-e591-4866-b326-406682c16104jpg.png?0)
![43e8bce4-6970-485b-af29-cbb334c00f9d.jpg 43e8bce4-6970-485b-af29-cbb334c00f9d.jpg](/Resim/386960,43e8bce4-6970-485b-af29-cbb334c00f9djpg.png?0)
![0f730052-fe13-48db-a5e4-6d36f9f2a275 (1).jpg 0f730052-fe13-48db-a5e4-6d36f9f2a275 (1).jpg](/Resim/386959,0f730052-fe13-48db-a5e4-6d36f9f2a275-1jpg.png?0)