DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Turizm Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde 400 kişinin katılımıyla Gümüşova İlçemiz, Yeşilyayla ve Dereköy Arasında Doğa Yürüyüşü Etkinliği Gerçekleştirilmiştir.

1 Dereköy Yürüyüş  (20).jpg

Turizm Haftası Etkinlikleri Çerçevesinde 400 kişinin katılımıyla  Gümüşova İlçemiz, Yeşilyayla ve Dereköy Arasında Doğa Yürüyüşü Etkinliği Gerçekleştirilmiştir.

Doğa yürüyüşü etkinliği, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Gümüşova Kaymakamlığı, Gümüşova Belediye Başkanlığı ve Düzce Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmiştir.

Etkinliğe Düzce Valisi Sayın Cevdet ATAY, Vali Yardımcımız Süleyman Hürrem AKSOY, Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sabahattin PARLAK, Protokol üyeleri, Düzce Üniversitesi öğrencileri, Düzce Oryantring Doğa Sporları Kulübü üyeleri ile farklı bir çok doğa sporları kulübü üyeleri katılım sağlamıştır.

400 kişinin yer aldığı doğa yürüyüşü programı, Gümüşova İlçemiz Yeşilyayla Köyünden başlayıp, Dereköy Piknik ve Mesire alanına kadar devam etmiştir. Yoğun ilgi gören organizasyon Dereköy Mesire alanında gerçekleştirilen yemek ikramının ardından Düzce Üniversitesi öğrencileri tarafından verilen mini müzik dinletisi sonrasında tamamlanmıştır.

1 Dereköy Yürüyüş  (9).jpg

1 Dereköy Yürüyüş  (12).jpg

1 Dereköy Yürüyüş  (14).jpg

1 Dereköy Yürüyüş  (24).jpg