DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK, Müdürlüğümüzce Başvurusu Yapılan ve Destek Almaya Hak Kazanan “Düzce 360 Derece Panoramik Sanal Tur Çekimi” Projesi Kapsamında MARKA Bünyesinde Gerçekleştirilen İmza Törenine Katıldı...

İl Müdürümüz Sabahattin PARLAK, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Teknik Destek Programı (Mayıs-Haziran Dönemi) kapsamında Müdürlüğümüzce başvurusu yapılan ve destek almaya hak kazanan “Düzce 360 Derece Panoramik Sanal Tur Çekimi” projesi çerçevesinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Merkez binası (İzmit - Kocaeli) seminer salonunda gerçekleştirilen proje sözleşmesi imza törenine katıldı.

“Düzce 360 Derece Panoramik Sanal Tur Çekimi” projesi ile, Düzce’nin tarihi, kültürel ve turistik alanlarının ulusal ve uluslararası platformlarda gerçekleştirilecek tanıtım faaliyetlerinde, sosyal medya, web siteleri vb. platformlarda kullanılması planlanıyor.

Düzce Merkez ve İlçelerini kapsayacak 17 farklı lokasyonda yapılacak 360 derece sanal tur çekimleri ile ziyaretçilere, merak, ön deneyim ve tatmin, gibi kavramlar sağlayarak ilimize gelen ziyaretçi sayısının arttırılması hedefleniyor.

1.jpg

8.jpg

2.jpg