DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN, İlimiz Yığılca İlçesinde bulunan turistik alanları yerinde görerek incelemelerde bulundu.

İl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_1.JPG

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN, İlimiz Yığılca İlçesinde bulunan turistik alanları yerinde görerek incelemelerde bulundu.

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN, İlimizde bulunan turizm destinasyonlarının etkin ve güçlü bir stratejiyle tanıtılarak markalaştırılması, tarihi, kültürel ve turistik alanların farklı ziyaretçi profillerine cevap verecek şekilde nitelik kazandırılması amaçlarıyla, İl genelinde yürüttüğü incelemeler çerçevesinde 1 Mart 2023 tarihinde Yığılca ilçemizi ziyaret etti.

Bu kapsamda, İl Müdürümüz Sayın AYNAN, Yığılca Belediye Başkanı Rasim ÇAM’ı makamında ziyaret ederek, İlimizin önemli destinasyon merkezlerinden biri olan Yığılca ilçemizin kültür ve turizm potansiyellerinin daha etkin tanıtılması ve ihtiyaçların belirlenmesi konularında fikir alışverişinde bulundu.

İl Müdürümüz ziyaretleri çerçevesinde, Sarıkaya Mağarası, Saklıkent, Yoğunpelit ve Mengen Şelalelerini yerinde görerek incelemelerde bulundu. 

İl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_2.jpeg

İl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_4.JPG

İl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_3.JPG

İl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_5.jpgİl Müdürü Yığılca Ziyaret_1 Mart 2023_6.jpg