![Fotoğraf_1.JPG Fotoğraf_1.JPG](/Resim/421161,fotograf1jpg.png?0)
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, 1 Mart 2023 tarihinde, Yığılca İlçemizde bulunan Halk Kütüphanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İl Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, toplumun eğitimi, kültürel gelişimi ve bilgi gereksinimini karşılamaya yönelik hizmetler veren kütüphanelerimizin sahip olduğu olanaklarının iyileştirilmesi, hizmet kalitesinin nitelikli, etkin ve daha işlevsel hale getirilmesi amaçlarıyla 1 Mart 2023 tarihinde Yığılca ilçemizde bulunan Halk Kütüphanesini ziyaret ederek, kütüphanenin fiziksel yapısı, genel durumu, kitap ve kaynakları hakkında kütüphane yetkililerinden bilgi aldı.
![Fotoğraf_2.JPG Fotoğraf_2.JPG](/Resim/421169,fotograf2jpg.png?0)
![Fotoğraf_4.JPG Fotoğraf_4.JPG](/Resim/421170,fotograf4jpg.png?0)
![Fotoğraf_5.JPG Fotoğraf_5.JPG](/Resim/421171,fotograf5jpg.png?0)