DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce 12 ve 15 Nisan 2023 Tarihleri Arasında Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT'de...

2.png

Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyelleri ulusal ve uluslararası platformda Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’de tanıtılacak.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e, Valiliğimiz Başkanlığında, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla, ilgili Kurum ve Kuruluşların işbirliği ile katılım sağlanacaktır.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, Düzce standı, 7. Hol, 7561 Nolu alanda yer alacak.

Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni, 12 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 11.00’de,  Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri ERSOY’un değerli katılımlarıyla gerçekleştirilecektir.

ICA Group, TUROFED ve TTYD iş ortaklığıyla düzenlenen EMITT Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TOBB, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları tarafından desteklenmektedir.

Katılımcıların, yerli ve yabancı turizm profesyonelleri ile tanışmasını sağlayan EMITT Fuarı, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformudur. Fuara ülke pavilyonları, tatil yerleri, yaz ve kış turizmi, outdoor turizmi destinasyonları, sağlık ve gastronomi turizmi, oteller, turizm merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.

Rekor seviyede yabancı ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, tüm katılımcılar için değer yaratan, birbirinden faydalı içerik ve iş birlikleri ile sektöre yön vermeyi sürdürüyor.

12-15 Nisan 2023 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT Fuarı, ilk iki gününde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak. Tatil tüketicileri fuarda seçtikleri destinasyonları inceleyebilecek ve bütçelerine uygun tatil rotalarını, cazip fiyatlarla erken rezervasyon kampanyaları ile ulaşma imkânına sahip olabilecek.

1.png


3.png

6.png
4.png