DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN, Düzce Valimiz Sayın Cevdet ATAY’ın himayelerinde, Düzce Halk Eğitim Merkezi ve Akçakoca Orhangazi Halk Eğitim Merkezlerinde gerçekleştirilen “Hayat Boyu Öğrenme” temalı sergilerin açılış törenine katıldı.Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz İlknur AYNAN, Düzce Valimiz Sayın Cevdet ATAY’ın himayelerinde, Düzce Halk Eğitim Merkezi ve Akçakoca Orhangazi Halk Eğitim Merkezlerinde gerçekleştirilen “Hayat Boyu Öğrenme” temalı sergilerin açılış törenine katıldı.

Açılış programına Düzce Valisi Sayın Cevdet ATAY, Akçakoca Kaymakamı Mustafa CAN, İl Emniyet Müdürü Yunus Emre ÜNVEREN, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri ŞEN, Akçakoca Belediye Başkanı Okan YANMAZ, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur AYNAN,  İl Milli Eğitim Müdürü Tamer KIRBAÇ, kurum amirleri ve vatandaşlar katılım sağladı.

4.jpg

“Hayat Boyu Öğrenme” temalı sergilerde,  öğreticilerin ve kursiyerlerin birbirinden güzel el sanatları ürünleri sergilendi. İl Müdürümüz İlknur AYNAN, stantları tek tek gezerek, birbirinden güzel ürün ve eserlerin ortaya çıkmasında emeği geçen öğreticilere ve kursiyerlere teşekkür etti.

2.jpg

3.jpg

6.jpg

7.jpg