DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesini Ziyaret Etti.

Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, Cumhuriyetimizin 100.Yılı münasebetiyle Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Düzce Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Sayın Gazi P.Uzm. Çvş. Abdullah MARKUŞ ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

İl Müdürümüz ziyaretinde, “Ülkemizin her karış toprağında, vatanını bayrağını ve kutsal değerlerini korumak ve savunmak için en zor koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen Gazilerimiz, Milletimizin medarıiftiharı, vatanseverliğin ve kahramanlığın yaşayan abideleridir. Gazilerimiz ve Aziz Şehitlerimizin yakınlarının milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, Gazilerimize ve ailelerine hayırlı ömürler diliyorum” ifadelerinde bulundu.


2.jpg

3.jpg

4.jpg