DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce Valiliği Himayelerinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, Sabiha ULUSOY Kütüphanesine Kitap Hediye Etti...

Sabiha Ulusoy Kütüphanesi_1.jpg
Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN’ın Himayelerinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN tarafından, Düzce Belediye Başkanlığının girişimleri ve Nobel İlaç Yönetim Kurulu Başkanı, Hayırsever İş İnsanı Sayın Hasan ULUSOY’un katkılarıyla, Uzunmustafa Mahallesi’nde inşa edilen Sabiha Ulusoy Kütüphanesine kitap hediye edilmiştir.

Düzce'nin kültür ve eğitim alanındaki gelişimi ve ilerlemesine katkı sağlamak ve toplumda okuma bilincini arttırmak amacıyla, Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN’ın özel kitap koleksiyonundan seçme eserler, okuyucunun hizmetine sunulmak üzere Sabiha Ulusoy Kütüphanesine hediye edilmiştir.

Ayrıca Müdürlüğümüz bağlı birimi olan Düzce İl Halk Kütüphanesinin bağış kaynaklarından hazırlanan tarih, kültür ve edebiyat konulu bir dizi kitap da bilginin öneminin ve gücünün farkına varılarak algılanabilmesi ve ihtiyaca yönelik anlamlı bir yapıya dönüştürülmesi sürecine olumlu etkiler bırakması amacıyla İl Müdürümüz Sayın AYNAN tarafından Sabiha Ulusoy Kütüphanesine kazandırılmıştır.
Sabiha Ulusoy Kütüphanesi_2.jpg
Sabiha Ulusoy Kütüphanesi_3.jpg
Sabiha Ulusoy Kütüphanesi_4.jpg