DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Sayın Mevlüt Şanlı ŞİMŞEK’i Ziyaret Etti.

405108425_656580069978511_597526231433869776_n.jpg

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Sayın Mevlüt Şanlı ŞİMŞEK ile bir araya gelerek doğa koruma ve milli parklar alanında yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Görüşmede, Düzce’nin doğal güzellikleri, Milli Parklar ve Tabiat Anıtı statüsünde bulunan alanlar ile ekosistemin sürdürülebilirliği, doğal kaynakların korunması ve tanıtım faaliyetlerine yönelik işbirliği ve koordinasyonun sağlanması konularında fikir alışverişinde bulundular.

İl Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, doğanın ve çevrenin sürdürülebilir şekilde korunması, alternatif alanların turizme kazandırılması ve bu alanların ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtılması noktasında yürütülecek faaliyetlerde iş birliğinin önemine vurgu yaptı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Sayın Mevlüt Şanlı ŞİMŞEK, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, işbirliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını, bu tür işbirliklerinin, hem doğal çevrenin korunmasına hem de tanıtım faaliyetlerinin geliştirilmesine katkı sağlayacağını ifade etti.