Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Esra ALEMDAROĞLU, Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Sanatçılarımızdan Sayın Reşif OPAK’ı Ziyaret Etti… -
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Esra ALEMDAROĞLU, Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Sanatçılarımızdan Sayın Reşif OPAK’ı Ziyaret Etti…
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Esra ALEMDAROĞLU, Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Sanatçılarımızdan Sayın Reşif OPAK’ı Ziyaret Etti…
![Reşit Opak_4.jpg Reşit Opak_4.jpg](/Resim/447502,resit-opak4jpg.png?0)
Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Esra ALEMDAROĞLU, Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcısı Sanatçılarımızdan Sayın Reşit OPAK’ı Ziyaret Etti…
Bakanlığımız Somut Olmayan Kültürel Miras taşıyıcısı “Sedef Kakma” alanında Sanatçı Tanıtma Kartı sahibi Sayın Reşit OPAK’ı atölyesinde ziyaret eden İl Müdürümüz, sanatçımızın icra ettiği eserler ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Sayın ALEMDAROĞLU, Somut Olmayan Kültürel Miras çalışmalarına katkılarından ötürü Sayın Reşit OPAK’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.
![Adsız tasarım (16).jpg Adsız tasarım (16).jpg](/Resim/447503,adsiz-tasarim-16jpg.png?0)
![Reşit Opak_5.jpg Reşit Opak_5.jpg](/Resim/447504,resit-opak5jpg.png?0)