Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz kadın personeline çiçek göndererek günlerini kutladı. Sayın Valimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız. -
Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz kadın personeline çiçek göndererek günlerini kutladı. Sayın Valimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız.
Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz kadın personeline çiçek göndererek günlerini kutladı. Sayın Valimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız.
![IMG-20240308-WA0286.jpg IMG-20240308-WA0286.jpg](/Resim/448474,img-20240308-wa0286jpg.png?0)
Düzce Valimiz Sayın Selçuk ASLAN, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüz kadın personeline çiçek göndererek günlerini kutladı.
Sayın Valimize şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız.
![IMG-20240308-WA0106.jpg IMG-20240308-WA0106.jpg](/Resim/448475,img-20240308-wa0106jpg.png?0)