DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Koordinasyonunda, İstanbul Devlet Tiyatrosu Tarafından 6 Nisan 2024 Cumartesi Günü “Tamamen Doluyuz” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecektir.

IMG-20240325-WA0003.jpg

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Koordinasyonunda, İstanbul Devlet Tiyatrosu Tarafından 6 Nisan 2024 Cumartesi Günü “Tamamen Doluyuz” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelenecektir.

Becky MODE’un kaleme aldığı, Elif ERDA’nın yönetmeni yaptığı ve Efe ERKEKLİ’nin oynandığı “Tamamen Doluyuz ” adlı tiyatro oyunu, 6 Nisan 2024 Cumartesi günü saat 20:30’da Düzce Belediyesi Kültür Merkezi tiyatro salonunda sahnelenecektir.

Oyunun konusu; Sam, konservatuvarın oyunculuk bölümünden mezun bir gençtir. Kendi alanında iş bulamadığı için, şehrin en lüks restoranlarından birinde rezervasyon görevlisi olarak çalışmaktadır. Tek isteği mesleğini yapabilmek ve gittiği oyunculuk görüşmelerinin birinden olumlu cevap almaktır. Ancak hali hazırda, çalıştığı restoranın bakımsız bodrum katında, üç kişinin işini tek başına üstlenerek, Noel tatilinin yoğun rezervasyon trafiğine yetişmeye çalışmaktadır. Üstelik, bir yandan patronlarının mantıksız istekleri, zengin müşterilerin akıl almaz kaprisleriyle ilgilenip, bir yandan da ailesini ve dostlarını mutlu etmeye çalışmaktadır. Bakalım Sam içine düştüğü bu trajikomik ortamdan kendini kurtarıp, asıl işine geri dönebilecek mi?

 Oyunun Adı          : Tamamen Doluyuz 

Tarih                     : 6 Nisan 2024 Cumartesi

Saat                      : 20.30

Yer                        : Düzce Belediyesi Kültür Merkezi

 Bilet Fiyatları      : Öğrenci 30.00 TL/Tam 45.00 TL

Bilet Satış Noktası:
Düzce Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
Hükümet Konağı Camikebir Mah. İstanbul Cad. F Blok Kat: 2 Merkez/DÜZCE

Tel. : 0 380 780 17 00
GSM : 0 544 351 49 53