DÜZCE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

48.Turizm Haftası 16 Nisan 2024 Salı Günü Kortej Yürüyüşü ve Anıt Park Meydanında Düzenlenecek Açılış Töreni İle Başlayıp, Çeşitli Etkinliklerle Kutlanmaya Devam Edecek.

Turizm Haftası Davetiyesi_1.jpg

Toplumda turizm konusunda farkındalığı arttırmak, halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak, iç turizmi canlandırmak, kültür ve turizm değerlerini tanıtmak ve turizmi geliştirmek amacıyla, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında "Turizm Haftası” kutlanmaktadır.

Bu yıl 48.’si kutlanacak olan “Turizm Haftası”, Valiliğimiz Himayelerinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, kamu  kurum, kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve turizm sektör temsilcilerinin iş birliğinde, 16 Nisan 2024 Salı günü kortej yürüyüşü ve Anıt Park Meydanında düzenlenecek olan açılış töreni ile başlayacak olup, çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam edilecektir.

 “Turizm Haftası” etkinliklerinde hava şartlarına bağlı olarak değişiklik olması durumunda, güncel program, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü web siteleri ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.Turizm Haftası Davetiyesi_2.jpg